حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

اضافه شدن پشتیبانی از مادها در Epic Games Store

epic games store

فروشگاه اپیک‌ گیمز ( Epic Games Store ) چندی پیش اعلام کرد که حمایت از ماد‌ها به این پلتفرم اضافه شده و در حالت بتا قرار دارد.

اولین عنوانی که در این فروشگاه شامل ویژگی جدید می‌شود Mechwarrior 5: Mercenaries است که توسط Piranha Games توسعه پیدا کرده است. شرکت اپیک گیمز در بیانیه‌ای اعلام کرد که در آینده شاهد پشتیبانی سایر عناوین از مادها خواهیم بود اما اطلاعات دقیقی در این باره با طرفداران به اشتراک گذاشته نشد. به طور حتم چنین ویژگی پر طرفداری می‌تواند بسیاری از بازی‌بازان رایانه‌های شخصی را خوشحال کند و از طرفی برای مدت زیادی منتظر این حرکت از سوی اپیک گیمز بودیم.

قابلیت جدید به مخاطبین اجازه می‌دهد ماد‌های ساخته شده توسط سازندگان بازی و حتی بازی‌بازان را جست و جو کنند و از آن‌ها لذت ببرند. در حال حاضر  ۱۲ ماد برای Mechwarrior 5 در دسترس بازی‌بازان قرار دارد و کاربران فروشگاه اپیک گیمز می‌توانند آن‌ها را دانلود کنند. در میان این مادها بهبود سیستم آب و هوا، HUD سه بعدی و Mechcommander اشاره کرد که بازی را به یک عنوان استراتژی ریل تایم تبدیل می‌کند. بر اساس صحبت‌های اخیر Piranha Games، در آینده شاهد ماد‌های بیشتری نیز خواهیم. باید دید چه بازی‌هایی در آینده ویژگی پشتیبانی از ماد را دریافت خواهند کرد.

طرفداران از زمان راه‌اندازی فروشگاه اپیک گیمز منتظر پشتیبانی از ماد‌ها بودند و حالا به نظر می‌رسد تیم اپیک‌گیمز قصد دارد بهتر از همیشه این پلتفرم را گسترش دهد. اکانت رسمی اپیک گیمز در توییتر توضیح داد:

پشتیبانی از ماد به صورت بتا برروی فروشگاه اپیک گیمز قرار گرفت. شروع حمایت از ماد‌ها با عنوان Mechwarrior 5 رخ می‌دهد. این اول ماجرا است، در آینده منتظر پشتیبانی بازی‌های دیگر از ماد‌ها باشید.

در طول سال گذشته Epic Games Store بهبود‌های متعددی داشته است و انتظار داریم این رویه ادامه پیدا کند. به نظر می‌رسد پشتیبانی از ماد‌ها قدمی بزرگ در این راه باشد. شرکت اپیک‌گیمز رقیب بزرگی به نام استیم دارد که اگر بخواهد در میدان رقابت باقی بماند باید ویژگی‌های پلتفرم خود را به طور مستمر گسترش دهد چرا که در حال حاضر استیم کامل‌ و جامع‌تر به نظر می‌رسد. مدتی پیش قابلیت اچیومنت‌ها (Achievements) نیز به این پلتفرم اضافه شد که نشان می‌دهد تیم پشتیبانی از این فروشگاه به بازخورد طرفداران گوش می‌دهد.

مبنع : polygon.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X