حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

اولین آپدیت بازی Horizon: Zero Dawn در پی سی منتشر شد

Horizon Zero Dawn

همان‌طور که پیشتر وعده داده شده بود، سرانجام استودیوی گوریلا گیمز (Guerrilla Games) اولین به‌روزرسان نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Horizon: Zero Dawn را منتشر نمود.

Horizon: Zero Dawn هفته‌ی گذشته برروی رایانه‌های شخصی منتشر شد. متاسفانه این بازی از مشکلات فنی متعددی رنج می‌برد و گوریلا گیمز نیز گزارش‌هایی را در خصوص مشکلات آن از سوی مخاطبان دریافت نمود. به‌روزرسان ۱٫۰۱ این بازی امروز منتشر شد. با این حال طبق اطلاعات ارائه شده، این به‌روزرسان تنها برخی از مشکلات موجود را برطرف کرده و همچنان برخی از ایرادات بزرگ رفع نشده‌اند.

به‌روزرسان جدید Horizon: Zero Dawn مشکل کرش کردن بازی را در هنگامی که SteamUI به درستی راه‌اندازی نمی‌شد، برطرف کرده است. همچنین مشکلات عدم ذخیره‌سازی در برخی مواقع نیز برطرف شده‌اند. علاوه بر این موارد، این به‌روزرسان در هنگام ارائه‌ی گزارش کرش، به مجموع داده‌های تشخیصی پیشرفته می‌افزاید.

خبر امیدوارکننده‌ این است که گوریلا گیمز در حال حاضر برروی به‌روزرسان بعدی بازی Horizon: Zero Dawn کار می‌کند. بنابراین انتظار می‌رود در به‌روزرسان بعدی دیگر مشکلات اصلی این بازی برطرف شود.

در ادامه می‌توانید اطلاعات کامل مربوط به به‌روزرسان ۱٫۰۱ بازی Horizon: Zero Dawn را مشاهده کنید.

رفع مشکل کرش و هنگ کردن بازی

 • مشکل کرش کردن بازی در هنگامی که SteamUI به درست راه‌اندازی نمی‌شد، برطرف گردیده است.

رفع مشکلات مربوط به عملکرد

 • مشکلی که موجب می‌شد تا Concentration و دیگر مکانیزم‌های کاهش سرعت به درستی عمل نکنند، برطرف شده است.
 • مشکلی که موجب می‌شد تا نام‌های پروفایل Windows / Steam حاوی کاراکترهای خاص مانع از ذخیره‌سازی بازی توسط بازی‌بازان می‌شد، برطرف شده است.
 • مشکلی که موجب می‌شد تا نام‌های پروفایل Windows / Steam حاوی کاراکترهای خاص مانع از ذخیره‌سازی تصاویر در حالت Photo Mode می‌شد، برطرف گردیده است.

دیگر مشکلات رفع شده

 • در هنگام ارائه‌ی گزارش کرش، مجموعه‌ای از داده‌های تشخیصی پیشرفته اضافه شده است.
 • برخی از مشکلات مربوط به backend برطرف شده‌اند.
 • مشکل خرابی ویدئوها در برخی از سخت‌افزارها برطرف شده است.

مشکلات شناخته شده

علاوه بر مشکلات قبلی شناسایی شده، گوریلا گیمز برروی تعدادی از مشکلات اولویت‌دار کار می‌کند.

 • برخی از بازی‌بازان در هنگام اجرای بازی با مشکل کرش کردن مواجه می‌شدند. به‌روزرسان ۱٫۰۱ برخی از این کرش‌ها را برطرف کرده است.
 • برخی از بازی‌بازان در هنگام تجربه‌ی گیم‌پلی بازی، با مشکل پر شدن حافظه‌ی گرافیکی مواجه می‌شدند. اضافه شدن داده‌های تشخیصی پیشرفته در به‌روزرسان با هدف آسان‌تر کردن ردیابی این موارد انجام شده است.
 • برخی از بازی‌بازان در تنظیمات گرافیکی بازی با مشکلاتی از قبیل عمل نکردن گزینه‌ی Anisotropic Filtering، نمایش نادرست بازی در حالت ۴K و عدم کار کردن HDR مواجه هستند.
 • برخی از بازی‌بازان نیز در برخی از سخت‌افزارها و کارت‌های گرافیک خاص، با مشکلات عملکرد و افت فریم مواجه هستند. ما نسبت به این مشکلات آگاه هستیم و همه‌ی گزارش‌های موجود در Reddit را بررسی می‌کنیم تا این مشکلات را برطرف نماییم.

بازی Horizon: Zero Dawn هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

منبع : vg247.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X